Çağrı Merkezi: 05338181898

Fisher Price 3'ü 1 Arada Sevimli Kulübe Jimnastik Merkezi

1.699,00 TL
1.799,00 TL
%6 İNDİRİM
Stok Kodu qqrasestgse
Barkod 0194735088300
Marka Fisher Price
Stok Durumu Son 2 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Yaş Grubu 0-12 Ay
Yaş Grubu 1-2 Yaş
Ürün Açıklaması

Fisher Price 3'ü 1 Arada Sevimli Kulübe Jimnastik Merkezi, bebeğinizle birlikte büyüyerek gelişiminin her aşamasında oyun saatine eşlik eder. Rahat oyun minderi ve asılabilen oyuncaklar bebeklerin uzanıp oynama pozisyonunda eğlenmesini sağlar.

 

Bebek büyüdükçe, duyusal gelişimi destekleyen çıkarılabilir etkinlik oyuncaklarına sahip ek panel açılarak karın üstünde oynama dönemine geçilebilir. Jimnastik merkezi, kulübe temalı bir emekleme tüneline dönüşerek erken dönem taklit oyunlarına ilham veren müzikli ve ışıklı oyuncak sulama kabı ile sürprizli ce-eee oyunlarıyla eğlence imkanı sunar.

 

Jimnastik merkezi, bebeğiniz büyürken uzanarak oynama minderi, karın üstünde oynama alanı ve kulübe temalı emekleme tüneline dönüşür. Bebeğinizin kendini görebileceği ayna, kurbağa çıngırak, BPA içermeyen salyangoz dişlik, hışırtılı bahçe cücesi ve vurmalı oyunlar için hacıyatmaz "sulama" kabı dahil olmak üzere 5 çıkarılabilir etkinlik oyuncağı.

 

20 dakikaya kadar müzik çalabilen "sulama kabı" şeklindeki müzikli ve rengarenk ışıklı elektronik oyuncakta kısa ve uzun çalma modu vardır.    

 

Çamaşır makinesinde yıkanabilen oyun minderi, yenidoğan ve yürüme çağındaki çocuklar için yeterli alana sahiptir.

 

Doğumdan itibaren yenidoğanların duyusal, ince ve kaba motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

 

Yorumlar
Yorum Yap