Çağrı Merkezi: 05338181898

Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti

749,00 TL
799,00 TL
%6 İNDİRİM
Stok Kodu q42424
Barkod 4214125125
Marka Hot Wheels
Stok Durumu Son 2 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Yaş Grubu 3-5 Yaş
Yaş Grubu 6-9 Yaş
Yaş Grubu 10-12 Yaş
Ürün Açıklaması

Aman dikkat! Dante isimli amansız ejderha, Hot Wheels City itfaiye istasyonuna saldırıyor.

"Canlanan" Dante, önüne çıkan ve tehlikenin farkına varmayan araçları parçalayıp yutuyor ve itfaiye istasyonu yerle bir ediyor. Araba, ejderhanın gövdesinde hızla yol alırken çocuklar tüm akrobasi becerilerini kullanarak arabalarını ejderhanın kafasına fırlatır ve onu devirmeye çalışır. 360 derece modüler oyun imkanı sunan bu set, hikaye anlatımı seçeneklerini çoğaltmak için diğer Hot Wheels setlerine ve pistlerine bağlanabilir. Bir adet Hot Wheels araç dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hot Wheels şehrini binaları yıkıp arabaları yutan acımasız ejderha Dante'den koruyun. Çocuklar Hot Wheels arabalarını canavara fırlatarak onu devirir ve şehri kurtarır.       

İtfaiye istasyonu temalı bu oyun seti, çocukların tekerlekli arabalarla yenilikçi oyunlar oynayarak hikaye anlatma becerilerini geliştirebilecekleri etkileyici bir ortam sağlar.

Dante'yi canlandırmak için kolu kaldırın, ardından arabayı gövdesindeki pist setinden geçirmek için geriye doğru çekin. Misilleme yapmak için arabayı fırlatıp çemberden geçirin. 

Bu seti, diğer Hot Wheels setlerine bağlayarak akrobasi maceraları ve düşmanı alt etme oyunlarıyla dolu benzersiz bir dünya kurun.

3-8 yaş arası çocuklar, Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti'nin ilham verdiği heyecanlı maceraları ve mücadeleleri çok sevecek. Kutuyu açar açmaz oynamaya başlamak için 1 adet Hot Wheels araç içerir.

1 adet Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti oyun seti ve 1 adet Hot Wheels araç içerir.

Yorumlar
Yorum Yap