Çağrı Merkezi: 05338181898

Polly Pocket Minik Lezzetler Dondurma Arabası: Polly ve Shani

649,00 TL
699,00 TL
%7 İNDİRİM
Stok Kodu 0194735079223
Barkod 0194735079223
Stok Durumu Son 3 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Yaş Grubu 3-5 Yaş
Yaş Grubu 6-9 Yaş
Ürün Açıklaması

18'den fazla parçanın bulunduğu Polly Pocket Minik Lezzetler Dondurma Arabası Oyun Seti ile (10 cm boyunda Polly ve Shani bebekler dahildir) tatlı ikramlarla taşıma zamanı. Polly ve Shani, tekerlekleri gerçekten hareket eden ve üzerinde sevimli bir dondurma külahı bulunan bu dondurma arabasıyla dondurma ikramları taşımaya hazır.

 

Dondurma arabasının açılır kapısı, köpek figürü, yiyecekler, kıyafetler ve aksesuarlarla eğlenceli hikaye anlatımının tadını çıkarın. Arabanın üst kısmındaki dondurma kaydırak, lezzet dolu eğlenceyi ikiye katlar. Karıştırıp eşleştirebileceğiniz kıyafetler ve aksesuarlarla tatlı ikramlar taşırken şıklığınızı konuşturup farklı stiller oluşturabilirsiniz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

 

Polly Pocket Minik Lezzetler Dondurma Arabası Oyun Seti'nde sevimli bir dondurma arabasının yanı sıra Polly ve Shani (10 cm), köpek figürü, yiyecekler, kıyafetler ve aksesuarlar dahil 18'den fazla parça bulunur.

 

Polly ve Shani; tekerlekleri gerçekten dönen, kapısı yana doğru açılan, üzerinde eğlenceli bir kaydırak ve sevimli bir dondurma külahı bulunan bu dondurma arabasıyla dondurma servisine hazır.   

 

Dondurma arabasının açılır kapısı, köpek figürü, yiyecek ikramı parçaları, kıyafetler ve aksesuarlar ile eğlenceli hikaye anlatımının tadını çıkarın.     

 

Çocuklar, karıştırıp eşleştirebilecekleri kıyafetler ve aksesuarlarla tatlı ikramlar taşırken şık giyinmeye ve birbirinden eğlenceli tarzlar yaratmaya bayılacak.       

 

Özellikle modayı, arkadaşlarını sevindirmeyi ve dondurma ikramlarını seven 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Ürün ölçüsü: 21 x 11 x 23,8 cm

 

Kutu ölçüsü: 33 x 10 x 30 cm 

Yorumlar
Yorum Yap