Çağrı Merkezi: 05338181898

Barbie Extra Fancy Mor Kostümlü Bebek

769,00 TL
899,00 TL
%14 İNDİRİM
Stok Kodu 3123123214
Marka Barbie
Stok Durumu Son 2 Ürün
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün
Yaş Grubu 3-5 Yaş
Yaş Grubu 6-9 Yaş
Ürün Açıklaması

Barbie Extra Şık bebekler, gösterişli ve muhteşem kırmızı halı kombinleriyle şıklığın kitabını yazıyor.

Her bebeğin yüksek kaliteli uzun elbisesi, lüks aksesuarları, modaya uygun saç modelleri ve kıyafetine uyumlu, sevimli bir hayvan dostu vardır.

Hareketli ve eğlenceli bu bebekler, göz alıcı elbiseleriyle ön plana çıkar.

Bu bebekler; elbiselerinin parlak, suni deri kumaşından pırıltılı ayrıntılarına ve yaldız desenlerine kadar tüm özellikleriyle göz kamaştırıyor.

Gittikleri her yerde şıklıklarıyla öne çıkan bu bebekler, normal günlerde bile kırmızı halı üzerindeymiş gibi hissettiriyor.

Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Barbie Extra Şık bebekler; lüks ayrıntılara ve aksesuarlara sahip, kırmızı halıya uygun gösterişli elbiseleri ve görünüşlerine uygun hayvan dostlarıyla şıklığın kitabını yeniden yazıyor.

Bu Barbie bebeğe burgu düğümü yapılmış ekstra uzun, dalgalı saçlar çok yakışıyor!

Gökkuşağı renklerindeki ayıcık baskısına ve açık yeşil kuşak ayrıntılarına sahip hareketli ve gösterişli elbisesi ve arkasındaki yaldızlı ayıcık pelerini, öz güvenli tarzını sergiliyor.

Mavi topuklu ayakkabıları, pembe çorapları, metalik güneş gözlüğü, mor eldivenleri, kalp şeklindeki çantası ve kat kat lüks takıları, çocukları kendilerini ifade etmeye teşvik ediyor ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarıyor.

Hayvan dostu ayıcık da kalp desenli yanakları ve tatlı mı tatlı yüz ifadesiyle göz kamaştırıyor. Barbie Extra Şık bebekler, özellikle kendi eğlenceli tarzlarını vurgulamayı seven 3-10 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.

Yorumlar
Yorum Yap