Çağrı Merkezi: 05338181898

Barbie Yeni Rüya Karavanı

3.199,00 TL
3.999,00 TL
%20 İNDİRİM
Stok Kodu 2424234
Barkod 235235235235
Stok Durumu Son 2 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Yaş Grubu 3-5 Yaş
Yaş Grubu 6-9 Yaş
Yaş Grubu 10-12 Yaş
Ürün Açıklaması

Barbie'nin Rüya Karavanı, 76 cm yüksekliğinde ve dönen tekerlekli, 7 oyun alanı, havuz, kaydırak ve 60'tan fazla kamp aksesuarı, 3 yaş ve üzeri HCD46

Bu karavan ile hayallerinizin kamp yolculuğuna çıkın. Yedi oyun alanı, muhteşem bir kaydırak ve hikâye anlatımına uygun birçok aksesuar içeren bu karavan, sınırsız açık hava macerası vadediyor. Çocuklar, dönen tekerlekleri ve iki kişilik sürücü kabini olan bu karavana malzemelerini yükleyip hayallerini süsleyen yolculuklara çıkabilir. Mola yerine vardıklarında kamp eğlencesini başlatmak için karavanı açıp mutfak, yemek alanı, uyuma alanı, banyo, televizyonlu minik oda, havuz ve kaydırağı açığa çıkarmaları yeterli. Barbie ve arkadaşlarının merdiveni tırmanmasına yardımcı olun, onları kaydıraktan kaydırıp havuza dalış yapmalarını keyifle izleyin. Oyun paketine dâhil olan kamp temalı çıkartmalarla karavanın tamponunu dilediğiniz gibi süsleyip bebeği size özel yolculuklara çıkarın. İki yavru köpeğin de dâhil olduğu 60'tan fazla parçayla sayısız oyun ve macera seçeneğini keşfedin. Bir sonraki maceraya çıkmaya hazır olduğunuzda tüm kamp ve eğlence malzemelerini tekrar içeri yerleştirip karavanı kapatın. Artık yola çıkmaya hazırsınız! 3 yaş ve üzeri çocuklar bu karavan ile yolculuklara çıkmaktan çok keyif alacak çünkü Barbie ile her şey mümkün! Bebek ürüne dâhil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Yedi oyun alanı, muhteşem bir kaydırak ve kamp yolculuğu eğlencesi için hayal gücünün ihtiyaç duyabileceği her aksesuarı içeren karavan ile yola koyulma zamanı!

Dönen tekerlekleri ve iki kişilik sürücü kabiniyle eğlenceli yolculuk oyunlarına ilham kaynağı olan karavan yola çıkmaya hazır. Gaza basın ve hikâyeyi başlatın.

Çocuklar kamp alanına vardıklarında karavanı açıp mutfak, yemek alanı, uyuma alanı, banyo, havuz, kaydırak, kamp ateşi ve diğer oyun alanlarını açığa çıkarabilir ve hemen eğlenceye dalabilir.

Çocuklar, havuza dalıp serinlemeleri için bebeklerin merdiveni tırmanmasına yardımcı olabilir. Onları kaydıraktan kaydırıp havuz keyiflerine eşlik edebilir.

Maceraları size özel kılmak için bir sayfa tampon çıkartması, 2 yavru köpek, mobilyalar, mutfak gereçleri ve sıcak tutan battaniyeler dâhil, 60'tan fazla aksesuar macera dolu kamp hikâyelerine ilham verir.

Heyecan dolu eğlencelere açılan dönüşüm ve hikâye anlatımına uygun birçok aksesuarla bu oyun seti, 3-7 yaş arası macera meraklıları için mükemmel bir hediyedir.

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

Yorumlar
Yorum Yap